Volná pracovní místa

Jste připraveni odolávat celý den vůni čerstvého pečiva? Chcete, aby vznikalo právě vašima rukama, či máte chuť jej prodávat? Podívejte se na některou z našich nabídek, a pokud tam v tuhle chvíli pro sebe nic nevidíte, nevadí. Napište nám i tak, třeba něco vymyslíme!

Prodavačka do Klobouk u Brna

Za pultem jste jako ryba ve vodě a máte rádi pečení? Hledáme prodavačku do Klobouk u Brna. Očekáváme, že budete výřeční a poradíte si se zákazníky různých chutí a nálad. Potřebujete trochu zručnosti – pečivo a studená kuchyně se připravuje přímo na prodejně. Uplatníte u nás svůj obchodní talent a vaše výsledky se přímo odrazí v platu.

Máte chuť obléknout barvy Pekařství Křižák? Pošlete životopis na andrea@pekarstvikrizak.cz, +420 602 602 970.Prodavačka a pekařka do Židlochovic

Za pultem jste jako ryba ve vodě a máte rádi pečení? Hledáme dvě nové kolegyně – prodavačku a pekařku – do Židlochovic. Očekáváme, že budete výřeční a poradíte si se zákazníky různých chutí a nálad. Potřebujete trochu zručnosti – pečivo a studená kuchyně se připravuje přímo na prodejně. Uplatníte u nás svůj obchodní talent a vaše výsledky se přímo odrazí v platu.

Máte chuť obléknout barvy Pekařství Křižák? Pošlete životopis na andrea@pekarstvikrizak.cz, +420 602 602 970.