Volná pracovní místa

Jste připraveni odolávat celý den vůni čerstvého pečiva? Chcete, aby vznikalo právě vašima rukama, či máte chuť jej prodávat? Podívejte se na některou z našich nabídek, a pokud tam v tuhle chvíli pro sebe nic nevidíte, nevadí. Napište nám i tak, třeba něco vymyslíme!Prodavač/prodavačka do Židlochovic a Holíče

Za pultem jste jako ryba ve vodě a máte rádi pečení? Hledáme prodavačku do Židlochovic a Holíče. Očekáváme, že budete výřeční a poradíte si se zákazníky různých chutí a nálad. Potřebujete trochu zručnosti – pečivo a studená kuchyně se připravuje přímo na prodejně. Uplatníte u nás svůj obchodní talent a vaše výsledky se přímo odrazí v platu.

Máte chuť obléknout barvy Pekařství Křižák? Pošlete životopis na jitka@pekarstvikrizak.cz, +420 778 040 587.

Řidič

Je pro vás život jedna velká jízda? Chcete dělat radost všude tam, kam přijedete?

Přijmeme spolehlivého řidiče s řidičským průkazem sk. B na rozvoz pečiva. Pokud jste to právě vy, můžete začít třeba hned.

Telefon +420 778 040 587, e-mail: jitka@pekarstvikrizak.cz.

Kolegyně/kolega do výroby

Hledáte práci, která vám zavoní? Pekařství Křižák hledá do svého týmu v Kloboukách u Brna nové kolegyně a kolegy do výroby. Směny si navolíte sami a do tajů poctivého řemesla vás mile rádi zasvětíme. Pokud jste šikovní a pečliví, bereme vás všemi deseti.

Cvrnkla vám nabídka do nosu? Dejte nám o sobě vědět na 602 641 137 nebo milos@pekarstvikrizak.cz.

Pekař / míchač těsta

Chcete práci, která vám bude vonět? Hledáme pekaře a míchače!

Nemusíte být vyučeni v oboru, zručnost a chuť do práce stačí. Pečivo děláme z kváskového těsta a klasickými postupy, proto se vám šikovnost a zájem o tradiční řemeslo bude hodit. A protože je zde velký podíl ruční práce, potřebujeme, abyste byli pečliví. Nabídneme vám trvalou práci (ranní a odpolední směny) a volné soboty. K tomu počítejte s třemi dny na zotavenou navíc, zvýhodněným nákupem pečiva, možností pronájmu služebního bytu a profesní růst.

Bavilo by vás péct s námi? Pošlete životopis na jitka@pekarstvikrizak.cz.