Rozumíme dobrým burgerům

Burgery nás naučili dělat samotní naši zákazníci – do svých restaurací a bister hledali pečivo, které z klasiky rychlého občerstvení udělá gastronomický zážitek. Jejich nároky nás přiměly zkoušet receptury a postupy, až dokud jsme od nich neslyšeli, že je výsledek výborný.

Pochopili jsme, že s dokonalým receptem si nevystačíme. Svět burgerů je natolik bohatý, že jsme museli vytvořit hned spoustu druhů a stali se tak výrobcem s jejich nejširším sortimentem u nás. Naše burgery se od sebe liší chutí i tvarem, jedno ale mají společné – každý je ručně hnětený a suroviny vybíráme pokud možno doma na Moravě.

Martin Křižák

Pečeme pro vás

stáhnout nabídku burgerů v PDF

Vždy vyhovíte našim požadavkům, a pokud něco nemáte v sortimentu, vyrobíte pečivo exkluzivně pro naši restauraci. Na pečivu od vás se mi líbí pořád stejná kvalita, chuť a velikost.

— Jiří Ampapa, šéfkuchař Monte Bú

Dokážete vytvořit produkt na míru dle přání zákazníka. Vaše pečivo je vždy čerstvé, výborně chutná a také vypadá.

— Point burger café bar

V našom regióne ste najväčšími expertmi na burgery. Ceníme si, že ste vždy ústretoví k našim požiadavkám a myšlienkam. Navyše, z celej vašej firmy vyžaruje rodinná atmosféra. Coolňa bulka, ktorú ste pre nás vytvorili, je nadýchaná, vláčna, voňavá a skvelo chutí aj bez náplne.

— Coolňa Burger&Hotdogs

S vaším pečivom sme mali už výborné predchádzajúce skúsenosti, preto sme sa rozhodli zveriť vám tiež výrobu pečiva podľa nášho receptu. Páči sa nám kvalita, osobný prístup.

— Būcheck