Rozumíme dobrým burgerům

Burgery či bunsky nás naučili dělat samotní naši zákazníci – do svých restaurací a bister hledali pečivo, které z klasiky rychlého občerstvení udělá gastronomický zážitek. Jejich nároky nás přiměly zkoušet receptury a postupy, až dokud jsme od nich neslyšeli, že je výsledek výborný.

Pochopili jsme, že s dokonalým receptem si nevystačíme. Svět burgerů je natolik bohatý, že jsme museli vytvořit hned spoustu druhů a stali se tak výrobcem s jejich nejširším sortimentem u nás. Naše bunsky se od sebe liší chutí i tvarem, jedno ale mají společné – každá je ručně hnětená a suroviny vybíráme pokud možno doma na Moravě.

Martin Křižák


* Burgerovým houskám říkáme bunsky. To proto, že burger znáte jako hotový pokrm včetně náplně a houska zase označuje jiný druh pečiva. Bunska vychází z anglického bun a může být slaná i nasládlá.

Široký sortiment druhů

Široký sortiment druhů

Vyberte si ze sortimentu až 50 druhů bunsek a hot dogů od chuťově neutrálních až po nasládlé, s různými druhy posypů a barev.

Bunsky na míru

Bunsky na míru

Potřebujete do pečiva dostat speciální barvu, chuť, či vůni a nechat si burgery vytvořit speciálně pro svůj podnik? Nebudete první – řada úspěšných a známých podniků si své typické burgery nechává péci u nás a vyrábíme je v této podobě exkluzivně pro ně. Přečtěte si recenze vybraných burgeráren

Speciální balení

Bez pocitu hladu

Věnovali jsme spoustu času vývoji a díky technice balení v ochranné atmosféře bunsky déle vydrží. Nyní balíme bunsky po čtyřech a devíti kusech.

Pečeme pro vás

kompletní nabídka bunsek v PDF

Ozvěte se nám, uděláme vše pro to,
abychom vám vyhověli

Vedoucí výroby

Miloš Barvík
milos@pekarstvikrizak.cz
+420 602 641 137

Obchodní zástupce

Luboš Tomšík
lubos@pekarstvikrizak.cz
+420 606 076 796

Obchodní zástupce

Tomáš Koráb
tomas@pekarstvikrizak.cz
+420 777 303 018

Vždy vyhovíte našim požadavkům, a pokud něco nemáte v sortimentu, vyrobíte pečivo exkluzivně pro naši restauraci. Na pečivu od vás se mi líbí pořád stejná kvalita, chuť a velikost.

— Jiří Ampapa, Masný Růžek

V našom regióne ste najväčšími expertmi na burgery. Ceníme si, že ste vždy ústretoví k našim požiadavkám a myšlienkam. Navyše, z celej vašej firmy vyžaruje rodinná atmosféra. Coolňa bulka, ktorú ste pre nás vytvorili, je nadýchaná, vláčna, voňavá a skvelo chutí aj bez náplne.

— Coolňa Burger&Hotdogs

S vaším pečivom sme mali už výborné predchádzajúce skúsenosti, preto sme sa rozhodli zveriť vám tiež výrobu pečiva podľa nášho receptu. Páči sa nám kvalita, osobný prístup.

— Būcheck

Skvělé produkty, rychlá reakce na naše požadavky. Na Vašem pečivu se nám líbí chuť, vůně i vizuální dojem.

— Coucou Pastrami

Spolupracuji s vámi, protože děláte poctivé pečivo a jste z regionu. Všechny vaše výrobky jsou skvělé a chutnají nám i našim hostům.

— Přemysl Richter, Restaurace na 17 Vranovice

Vaše bunsky a i další pečivo se nám líbí a moc hodí do našeho konceptu. Vaše bunska je to pravé, co naše burgery chtějí – tvar i chuť.

— Libor Pláteník, Nok Nok restaurant

Spolupracujeme s vámi, protože máte dobrou nabídku pečiva a bunsek na burgery. Závozy jsou pravidelné po objednávce se vždy můžeme spolehnout, že budeme mít pečivo na provoze. Spolupracujeme s vaší firmou cca rok a půl. Celkově firma s vámi spolupracuje několik let. Bunsky na burgery mají dobré těsto, hosté jsou spokojeni.

— Vladimír Braun, Garden Restaurant

Díky vaší spolupráci můžeme klientům nabídnout kvalitu a vynikající chuť vašich produktů. Pro nás jako majitele byla spolupráce sázka na jistotu, rychlost dodání a spolehlivost jasnou volbou. Komunikaci a vyřizování objednávek si také velmi chválíme. Spolupráci jsme zahájili během letních měsíců v roce 2019 a vše funguje bez nejmenších problémů. Vaše pečivo vyniká čerstvostí, chutí a množstvím nabízených produktů. Bunsky pro nás byly milým překvapením, po dlouhém hledání vhodného pečiva pro naše hot-dogy. Bunska má požadovaný tvar i velikost a její zlatavá barva dodá na prvním dojmu, když se objeví zákazníkům na stole. Chuť je neméně výborná.

— Silvie Hlaváčová, Sousedi cafe & wine Pavlov

Proč s vámi spolupracuji je strašně jednoduché. Komunikace s vámi nikdy není problém. A hlavně je pro mě nejdůležitější, že se nám společně podařilo vytvořit produkt, který je zaprvé skvělý a zadruhé ho prostě nikdo jiný nemá a tím máme velký náskok před konkurencí.

— Jakub Řiháček, šéfkuchař, U Dřeváka Beer & Grill